SEZÓNA 2019 ODSTARTOVALA, PŘÍŠTÍ SESKOKY POŘÁDÁME NA HOSÍNĚ 17. A 19. KVĚTNA. UŽIJTE SI S NÁMI TANDEMOVÝ SESKOK ZA AKČNÍ CENU.


Nejbližší termíny sportovních a tandemových seskoků jsou 17. a 19. května na letišti Hosín, 8. a 9. června na letišti Třeboň - Kramolín. Další termíny seskoků najdete v kalendáři akcí.

Skočte si s námi tandemový seskok za akční cenu 3 700,- v kombinaci se záznamem seskoku na DVD a foto. Termíny seskoků najdete v kalendáři a seskok si můžete objednat formulářem v sekci objednávka seskoku.

Naše akce a provozy na letišti Hosín sledujte v kalendáři nebo na stránkách Facebook DropZone JižníČechy, kde jsou uvedené i ostatní celoroční akce DropZone JižníČechy a to jak v ČR, tak i v zahraničí.

Nabízíme provádění sportovních parašutistických seskoků, tandemový zážitkových seskoků, nebo základní parašutistický výcvik, pro ty, kteří si chtějí poprvé skočit s padákem sami. Jsme profesionální výcvikové středisko parašutismu s instruktory s nejlepší odbornou kvalifikací a dlouholetými zkušenostmi.

Každý, kdo si chce skočit a prožít pěkné chvíle v dobrém kolektivu je u nás srdečně vítán.