Příští seskoky pořádáme 13. a 14. července na Hosíně, 5. - 7. července jsme ve Frombergu na akci Wald4tel Boogie, kde provádíme tandemové i sportovní seskoky.


Nejbližší termíny sportovních a tandemových seskoku jsou 13. a 14. července na Hosíně, 5. az 7. června na Fromberg, kde budeme skákat na akci Wald4tel Boogie. Přijeďte si s námi užít letadla Pink Skyvan. Další termíny seskoku najdete v kalendáři akcí.

Skočte si s námi tandemový seskok za akční cenu 3 700,- v kombinaci se záznamem seskoku na DVD a foto. Termíny seskoku najdete v kalendáři a seskok si můžete objednat formulářem v sekci objednávka seskoku.

Naše akce a provozy na letišti Hosín sledujte v kalendáři nebo na stránkách Facebook DropZone JizniCechy, kde jsou uvedene i ostatní celoroční akce DropZone JizniCechy a to jak v ČR, tak i v zahraničí.

Nabízíme provádění sportovních parašutistických seskoků, tandemových zážitkových seskoků, nebo základní parašutistický výcvik, pro ty, kteří si chtějí poprvé skočit s padákem sami. Jsme profesionální výcvikové středisko parašutismu s instruktory s nejlepší odbornou kvalifikaci a dlouholetými zkušenostmi.

Každý, kdo si chce skočit a prožit pěkné chvíle v dobrém kolektivu je u nás srdečné vítán.